سلامی چو بوی خوش گل های بهاری

دوستان عزيز  من خانمها زهره آنا ندا مريم جان فاطمه مينا  زهرا  هليا و نسترن از لطف شما بسيار ممنون و اميدوارم همچنان همراه و يار ما باشيد.

زهره جان فکر می کنم علت مشکل شما همانطور که خودتان نيز اشاره کرديد می تواند سنگين شدن گل شمعی شما باشد که آب بالطبع توانايی نگه داشتن جسم سنگين را ندارد اما من به شما پيشنهاد ميكنم برای اين كار از ظروفی استفاده كنيد كه دهانه آن حداكثر ۵/ سانتيمتر از شمع گل شما فاصله داشته باشد منظور استفاده از ظروف دهانه تنگ است يا اينكه از شمع جامد يك لايه نازك و مسطح بروی آب ريخته سپس شمع را روی آن كار كنيد.

زهرا جان درخواست شما كار وقت گيری است.

دوست عزيزی با ما در ارتباط بود بنام خانم منيره كه متاسفانه مدتی است از او خبری نداريم. اين خانم هنرمند كارهای زيبايش را برای ما فرستاده بود كه الحق زيبا بود اميدوارم با ما تماس بگيرد و ما را خوشحال كند.  

منتظر نظرات شما هستم اميدورام در بين شما كسانی باشند كه هنرشان به ما نيز نشان دهند تا ما از ديدن كارهای هنرمندانه شما لذت ببريم.

/ 8 نظر / 88 بازدید
مريم غفاري

با سلام لطفا اگر امكان دارد براي عيد طريقه ساخت شمع هاي شناور را آموزش دهيد. نسبت مخلوط كردن پارافين به اسيد استئارين در شمع معمولي چقدراست؟

ليلا

به نام خدا با سلام و خسته نباشيد . خواستم بگويم كه خمير گل چيني را كه به دستور داده شده شما درست كردم هنگام درست كردن عروسك يا چيزهاي ديگر مثل گل هاي ضخيم ترك بر مي دارد براي رفع اين مشكل چه با يد بكنم . متشكرم لطفا زود تر جواب مرا بدهيد .

زهره پرشاد

با سلام ممنون كه جواب سئوال من را دادي . مي خواستم بدانم شما كلاس براي آموزش هم داريد يا خير؟

زهره پرشاد

خانم افضلي مي خواستم طرز درست كردن شمع ژله اي را آموزش دهيد . /ممنون

زهره پرشاد

لطفاً جايي را معرفي كنيد كه قالبهاي زيبا و متنوع داشته باشد تا بتوانم از آنجا تهيه كنم . با تشكر

فرزانه

هنگام مراجعه به سایت شما موفق به دیدن عکسها نمیشوم با علامت *بسته شده علت چیست باتشکر

مهتاب ناییجی

میشه آدرس دقیق بدهید برای خرید قالب های شمع در تهران من بچه شمال هستم