با سلام دوباره

با تشکر از ابراز محبت دوستان عزيز.

فکر می کنم آموزش گلسازی از طريق اينترنت، نيازمند پيش زمينه هايی اوليه مانند آشنايی با وسايل کار و تا حدودی کار گلسازی مانند گل چينی و بلندر می باشد. با وجود آماده کردن متون زيادی در اين باره احساس می کنم  به اين نکته بايد توجه بيشتری شود. فعلاْ مشغول تغيير نمای وبلاگ گلسازی و همچنين تهيه مطالب جالب و تازه ای بصورت مصور می باشم که به محض آماده شدن شما را در جريان قرار خواهم داد.

در ضمن من علاقه زيادی به تبادل اطلاعات در اين زمينه دارم. اگر شما هم در اين زمينه اطلاعاتی داريد مايل به تبادل اطلاعات با شما از طريق ايميل هستم.

منتظر باشيد...01.gif

/ 14 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپيده

باسلام. و عرض خسته نباشید و تشکر از بابت سايت بسيار زيبای شما . من مدتی است که به سايت شما سر ميزنم و از مطالب شما استفاده می کنم و باعرض پوزش از شماتقاضا دارم که دو مورد در مورد شمع سازی را به بنده آموزش دهيد ۱- طريقه فتيله گذاری ۲- درنمونه کارهايی که به نمايش گذاشته ايد يک مورد تنگ ماهی هست با آب حباب دار و دوعدد ماهی زرد ميخواستم اگر برای شما امکان دارد در مورد اين کار و اينکه ۱- چطور اين حبابها فقط در سطح پائينی آب هستند و دوم اينکه ماهيها چطور در وسط تنگ مانده اند توضيح دهيد از بابت راهنمايی شما کمال تشکر رادارم.

من

عالی است

نرگس

من خيلی دوست دارم که اين هنرو ياد بگيرم

فرشته

بازم سلام من باانواع گلسازی آشنا هستم و فکر می کنم که اين هنر زيبا خيلی راحت ميتونه به ديگران منتقل بشه شما خيلی واضح آموزش ميدين ولی برای مبتديها فکر ميکنم بهتره عکسهايی از مراحل کار هم بزنيد مثلا در مورد يک گل لازمه هم عکساز الگو وهم ۲-۳ تا عکس از مراحل کار هم گل آرايی گل داشته باشيد اين روش خوبيه اين طور نيست؟

فرانک

باسلام خواهش مي کنم مراحل راکامل اموزش دهيدهمراه باعکس وترکيب رنگ باقيدشماره ان

aida

mikhastam bedonam ke sham ranga rang ro mishe dorost kard???????????????????????[سوال]

مهنام

سلام.از دیدن سایت شما خیلی خوشحال شدم.به کارتون ادامه بدید. من هم ققول میدم به سایت شما سر بزنم وبا شما همکاری کنم